Automatyzacja projektów tłumaczeniowych w odpowiedzi na presję rynku!

blog_2

Minimalizacja kosztów ogólnych zarządzania

I stać się częścią procesów klienta

"Menedżerowie projektów skupiają się na nadzorowaniu, a nie na dystrybucji plików, dzięki czemu Twoje operacje mogą przebiegać płynnie przez całą dobę, przy niewielkim nakładzie pracy ręcznej".

Zmniejszenie kosztów dla użytkowników końcowych

Poprzez jak największą automatyzację zarządzania projektem znacznie redukowane są koszty ogólne. Pozwala to na zapewnienie klientowi konkurencyjnych stawek przy zachowaniu zdrowej marży.

Usługi tłumaczeniowe włączone do procesów klienta

Procesy tłumaczeniowe i lokalizacyjne stają się ważną częścią cyklu produkcyjnego w różnych branżach. Dzięki bogatemu zestawowi interfejsów API XTRF jest gotowy, aby bezproblemowo stać się częścią linii produkcyjnej klienta, dając jego firmie dużą przewagę konkurencyjną.

Natychmiastowa realizacja projektu

Po osiągnięciu końcowego etapu projektu klient jest informowany, że oczekiwane wyniki są gotowe do pobrania. Następnie klient może je uzyskać bezpośrednio z systemu bez konieczności dodatkowego kontaktu.

Automatyczna wysyłka prac pomiędzy etapami projektu

Gdy tylko jeden z dostawców przedstawi swoje wyniki, następny w kolejce ma do dyspozycji pracę. Nie traci się czasu na przenoszenie informacji od jednego dostawcy do drugiego, co pozwala na skrócenie czasu realizacji zamówienia do minimum.

Otwarty dla biznesu 24/7

Dzięki zautomatyzowanym procesom, dobrze zdefiniowanym mechanizmom wyboru dostawców oraz narzędziom internetowym, Twoi dostawcy i klienci mogą dotrzeć do Ciebie o każdej porze dnia.

Stały strumień małych projektów

Obecnie coraz więcej projektów składa się ze stałego strumienia małych tekstów do przetłumaczenia. Często koszty ogólne związane z zarządzaniem takimi pracami są podobne do kosztów dużego projektu, co czyni je nieopłacalnymi. Obecnie, dzięki rozszerzonym mechanizmom automatyzacji XTRF, projekty te stają się łatwe do zarządzania i zyskowne.