Mieć wszystkie informacje pod ręką

blog_2

Wszystko w jednym miejscu i miejsce na wszystko!

Baza danych Vendor Database

jako możliwy do zarządzania składnik aktywów

Spójne procesy

w skali całego przedsiębiorstwa

Wspólny dostęp

do wspólnych zasobów

Traktuj wszystkie informacje jako aktywa

Pomagamy w zarządzaniu nim, organizowaniu go, udostępnianiu go

"Informacje o Twojej firmie to cenny kapitał, a nasz system nim zarządza. Trzymając je wszystkie w jednym miejscu, zamiast rozprowadzać je wśród różnych członków zespołu, informacje stają się zarządzalne, dostępne i bezpieczne".

Spójny przepływ danych pomiędzy procesami biznesowymi

Pomagamy definiować procesy biznesowe, które angażują ludzi i zasoby. Nasz system dostarcza te zasoby do odbiorców, którzy ich potrzebują na wymaganym etapie procesu.

Wszystkie dokumenty łatwo dostępne

Koniec z przeszukiwaniem różnych skrzynek pocztowych w poszukiwaniu załączników do wiadomości e-mail. Dzięki XTRF wszystkie informacje są pod ręką. Nasz system klasyfikuje je, indeksuje i zarządza archiwami. Intuicyjna funkcja wyszukiwania znajduje dokumenty, które są potrzebne do natychmiastowego użycia.

Brak marnowania czasu na e-maile i losowanie plików w plikach

Menedżerowie projektów powinni zarządzać projektami zamiast wysyłać e-maile, śledzić wersje plików i zapewniać ich dostarczenie. Nasz system zajmuje się tymi sprawami za Ciebie, więc możesz skupić się na ważnych elementach swojej pracy.

Współpracownicy i zespoły są zawsze na bieżąco.

Koniec z ukrytymi notatnikami i zgubionymi lepkimi notatkami, teraz wszystkie dane firmowe stają się współdzielone i dostępne. Pomaga to nie tylko w utrzymaniu całego zespołu

up-to-date, ale także z podziałem wiedzy między zespołami. Wreszcie, zarówno sprzedaż, jak i produkcja mogą być na tej samej stronie.

Wszyscy sprzedawcy w jednym miejscu

Zawierając nie tylko historię projektu dostawcy, ale także śledząc jego wyniki za pomocą zautomatyzowanych badań klientów, baza danych dostawców staje się w końcu zarządzanym aktywem firmy. Teraz wybór procesu dostawcy może być oparty na twardych danych, a nie na osobistej opinii kierownika projektu.