Tłumaczenia techniczne

blog_2

Tłumaczenie dokumentacji technicznej o największym stopniu trudności jest jednym z czynników odróżniających specjalistów ds. tłumaczeń od innych instytucji. Tłumaczymy skomplikowane teksty z dziedziny ekonomii, budownictwa, inżynierii, finansów, prawa, przemysłu, a naszą specjalnością jest IT. Nasi doświadczeni tłumacze są doskonałymi lingwistami, a co najważniejsze, specjalizują się w różnych dziedzinach, które pasują do każdego tematu.

Ponadto nasza grupa tłumaczy może liczyć na profesjonalny nadzór konsultantów w przypadku jakichkolwiek niejasności związanych z terminologią.

Tłumacze nie pobierają dodatkowych opłat za tłumaczenia techniczne, ponieważ uważamy, że nie ma dla nas trudnych tekstów. Jakość i gwarancja są wliczone w cenę usługi, która zawsze jest przygotowywana w odpowiedzi na konkretne potrzeby Klienta!

Nasza oferta w zakresie tłumaczeń technicznych jest przygotowana dla każdego Klienta, a jej celem jest zagwarantowanie najwyższej jakości, poprawności i jedności terminologicznej opracowywanych przez nas tekstów.