Rozwiązanie w chmurze Elastyczne, dostępne, przystępne cenowo!

blog_2

Przenieś swoje narzędzia do chmury

Masz dostęp w każdej chwili, w każdym miejscu

"Jako rozwiązanie oparte na chmurze XTRF nie wymaga wysokich nakładów inwestycyjnych z góry. Możesz skupić się na swojej działalności, a nasz zespół specjalistów zajmie się Twoją infrastrukturą".

Obniżenie kosztów kapitałowych

To oparte na chmurze rozwiązanie jest częścią modelu pay-as-you-go, który uwalnia od dużych początkowych nakładów inwestycyjnych. Wspieranie dużego zespołu IT w celu utrzymania infrastruktury nie jest już konieczne. XTRF zajmie się tym za Ciebie.

Poprawa dostępności

Dostęp do systemu jest możliwy w każdej chwili i z każdego miejsca, co znacznie ułatwia pracę! Dzięki rozwiązaniu opartemu na chmurze jesteś tylko o jedno kliknięcie od informacji, których potrzebujesz. Ponadto, nasze Portale Klienta i Sprzedawcy umożliwiają Twoim klientom i sprzedawcom dotarcie do Ciebie o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od strefy czasowej, w której się znajdują.

Zredukuj swoje koszty utrzymania

Dzięki konserwacji systemu gwarantowanej przez nasz wykwalifikowany zespół specjalistów IT, możesz skupić się na rdzeniu swojej działalności. Sprostanie wyzwaniom związanym z utrzymaniem najnowocześniejszego rozwiązania informatycznego dla branży tłumaczeniowej to nasza działalność. Jesteśmy po to, aby pomóc Państwu zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta.

Wybierz jedno z naszych centrów danych

Nasze rozwiązanie gościmy w najlepszych centrach danych w Ameryce Północnej i Europie. Możesz swobodnie wybrać lokalizację, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom biznesowym.

Rozwiązanie oparte na chmurze rozwija się wraz z Twoją firmą

W przypadku modelu pay-as-you-go koszty eksploatacji rozwiązania opartego na chmurze są związane wyłącznie z wielkością firmy. Płacisz tylko za to, z czego korzystasz i nie ma potrzeby utrzymywania rozwiązania z nieaktywną przepustowością. Pozwala to dopasować rozwiązanie do Twojej firmy i utrzymać koszty operacyjne na minimalnym poziomie.