Lepsze zarządzanie tłumaczeniami gwarantowane!

blog_2

XTRF Language Business Platform

Ponieważ technologia ma znaczenie

Zarządzanie tłumaczeniami aktualnego stanu techniki

XTRF to System Zarządzania Tłumaczeniami wspierający wszystkie bieżące działania Dostawców Usług Językowych i Działów Lokalizacji, takie jak zarządzanie projektami, integracja narzędzi CAT, moduły CRM i finansów. Rozbudowana sprawozdawczość biznesowa daje możliwość nadzoru kierowniczego i pomaga w podejmowaniu świadomych decyzji w oparciu o twarde dane. Dzięki portalom Klienta i Sprzedawcy Twoja firma jest otwarta dla klientów i partnerów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wysoce konfigurowalny

Każdy biznes jest inny i w XTRF traktujemy to poważnie. Dlatego też wszystkie nasze wdrożenia są dokonywane na miarę. Głównym celem XTRF jest jak najwierniejsze odzwierciedlenie Państwa procesów biznesowych. Płynnie integrujemy się z Państwa codziennymi działaniami, korzystając z istniejących narzędzi.

Oparte na chmurze

Jako rozwiązanie oparte na chmurze XTRF nie wymaga wysokich nakładów inwestycyjnych z góry. Możesz skupić się na rdzeniu swojej działalności, a nasz zespół specjalistów zajmie się Twoją infrastrukturą.

Intuicyjny

Włożyliśmy wiele lat doświadczenia w budowanie doskonałego interfejsu w naszym rozwiązaniu. Głównym celem jego intuicyjnej budowy jest zmniejszenie nakładu pracy i czasu poświęcanego na zarządzanie codziennymi działaniami. Bezpośrednio przekłada się to na szybszą i lepszą obsługę Twoich klientów oraz redukcję kosztów wewnętrznych. Dodatkowo, przy niskiej krzywej uczenia się, wprowadzenie nowych członków zespołu do XTRF staje się niezwykle proste.

Potężna przewaga nad konkurencją

Obniżenie kosztów operacyjnych, poprawa marż oraz możliwość oferowania bogatszego portfela usług to tylko niektóre z korzyści oferowanych przez XTRF out-of-the-box.

Gotowy do integracji

XTRF zapewnia bogaty zestaw interfejsów API oraz pełne wsparcie dla wszystkich głównych narzędzi CAT. Można go zintegrować z najbardziej znanymi rozwiązaniami CRM i księgowymi, dzięki czemu doskonale pasuje do istniejącego ekosystemu IT.

Jak możemy Ci dziś pomóc?